تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | تیزبینا سه سوته جواب بدین اشتباه تصویر کجاست

آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه: طراح این آزمون معتقد است که تنها در صورتی شما می توانید خود را تیزبین و نکته سنج خطاب کنید که بتوانید اشتباه این تصویر را در یک نگاه یا 3 ثانیه شناسایی کنید.

کدخبر : 16441
سایت سرگرمی روز :

آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه، حتی باهوش ترین ذهن ها را نیز درگیر کرده است. تنها زمانی می توانید خود را باهوش بنامید که بتوانید در عرض 3 ثانیه اشتباه را در این تصویر تشخیص دهید.

باید بدانید که بازی های فکری نیاز به منطق و مهارت های حل مسئله دارند. این بازی ها و سوالات تصویری، توانایی ما را برای تفکر خلاقانه و منطقی آزمایش می کنند. دلایل زیادی وجود دارد که حل بازی های فکری مفید است، اما به طور خلاصه، این معماهای ذهنی اگر به طور منظم حل شوند، می توانند شما را باهوش تر کنند، به علاوه سرگرم کننده هستند!

آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه

در تصویر آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه شما با یک تصویر جالب از یک آرایشگاه روبرو هستید. آرایشگرها مشغول اصلاح و پیرایش مشتری ها هستند. همه چیز نرمال و طبیعی است. اما اگر خوب دقت کنید، یک اشتباه کوچک در تصویر دیده می شود. البته این اشتباه می تواند حتی خطرناک و وحشتناک باشد. آیا می توانید این اشتباه را در 3 ثانیه شناسایی کنید!؟

اگر می خواهید خود و یا اطرافیان خود را محک بزنید، توانایی ها و مهارت های شناختی آن ها را بسنجید در جای درستی قرار گرفته اید. ما اکنون تصویر آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه را برای شما به اشتراک می گذاریم. یادتان باشد برای رمزگشایی و حل آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه فقط 3 ثانیه فرصت دارید.  زمان شما شروع شد.

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه

زمان شما به پایان رسیده است.آیا هنوز پازل مغزی که تحت عنوان آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه در مجله خبری چشمک منتشر شده است را حل کرده اید؟ اگر بله، پس تبریک می گویم. اگر نه، نگران نباشید؟ ما راه حل را در تصویر مشخص می کنیم. اما قبل از آن بهتر است بیشتر تصویر را بررسی کنید.

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه آرایشگاه: به انعکاس تصاویر در آینه ها دقت کنید. چه می بینید. اشتباه در انعکاس آینه است.ایا شما در نگاه اول متوجه این اشکال و اشتباه شدید!؟

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: