با این دعا معشوق رفته خودتو فوری برگردون | دعایی برای بی قرار کردن معشوق رفته

دعای بیقراری معشوق و ذکری که همسرتان را چنان دلتنگ کند که تحمل دوری حتی یک ساعت را نداشته باشد، همه در دل قرآن کریم است.

کدخبر : 17492
سایت سرگرمی روز :

دعای سریع الاجابه برای بیقراری معشوق و دعای دلتنگی شدید طرف مقابل

ختم آیه 26 و 27 آل عمران برای جلب محبت و بیقرار شدن معشوق

یکی از معروف ترین دعاها برای دلتنگ شدن فوری و سریع معشوق، استفاده از آیه 26 و 27 سوره آل عمران است که به شکل زیر باید از آن بهره برد.

دعای دلتنگی

روش اول:دلتنگ کردن زن و شوهر با قل اللهم

با وضوی کامل دو رکعت نماز بخواند و رو به قبله با خاطر جمع قل اللهم را تا بغیر حساب، 40 بار بخواند چون فارغ شد بر کاغذی به خط خوب بنویسد:نجوم

و آن را به جای پاک بچسباند و هر روز 40 بار به آن بنگردد و « قُلِ اللَّهُمَّ مَالِکَ الْمُلْکِ تُؤْتِی الْمُلْکَ مَن تَشَاء وَتَنزِعُ الْمُلْکَ مِمَّن تَشَاء وَتُعِزُّ مَن تَشَاء وَتُذِلُّ مَن تَشَاء بِیَدِکَ الْخَیْرُ إِنَّکَ عَلَیَ کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ﴿26﴾ تُولِجُ اللَّیْلَ فِی الْنَّهَارِ وَتُولِجُ النَّهَارَ فِی اللَّیْلِ وَتُخْرِجُ الْحَیَّ مِنَ الْمَیِّتِ وَتُخْرِجُ الَمَیَّتَ مِنَ الْحَیِّ وَتَرْزُقُ مَن تَشَاء بِغَیْرِ حِسَابٍ (27)

را بخواند و در آن حال چشم از حروف برندارد و با کسی سخن نگوید تا 40 روز و دو نماز «قل اللهم » را بخواند.

نماز قل اللهم با سوره حمد برای بیقراری معشوق

نماز قل اللهم دو رکعت است و در هر رکعت بعد از حمد و توحید، 10 بار «قل اللهم... بغیر حساب» و در رکوع 10 بار بعد از رکوع 10بار، در سجده 10 بار، بعد از سجده 10 بار، و در سجده دوم و بعد از آن نیز هر یک 10 بار که جمعه 70 بار می شود و رکعت دیگر را نیز چنین به جا آورد و بعد از سلام در سجده بگوید:«رَبِّ أغفِر لی وَهَب لی مُلکاً لا یَنبَغی لِأحدٍ من بعدی إنّک انت الوهّاب » و حاجت را ازخدا بخواهد.

روش دوم:سوره آل عمران و آیه‌ای از قرآن برای نرم کردن دل معشوق

نماز دیگری که برای بازگشت معشوق از راه دور و نزدیک میتوان خواند به این شکل است که در هر رکعت بعد از حمد، 10 بار « قُلِ اللَّهُمَّ مَالِکَ الْمُلْکِ تُؤْتِی الْمُلْکَ مَن تَشَاء وَتَنزِعُ الْمُلْکَ مِمَّن تَشَاء وَتُعِزُّ مَن تَشَاء وَتُذِلُّ مَن تَشَاء بِیَدِکَ الْخَیْرُ إِنَّکَ عَلَیَ کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ ﴿26﴾

تُولِجُ اللَّیْلَ فِی الْنَّهَارِ وَتُولِجُ النَّهَارَ فِی اللَّیْلِ وَتُخْرِجُ الْحَیَّ مِنَ الْمَیِّتِ وَتُخْرِجُ الَمَیَّتَ مِنَ الْحَیِّ وَتَرْزُقُ مَن تَشَاء بِغَیْرِ حِسَابٍ ﴿27﴾

را بخواند و بعد از سلام 10 بار بگوید:«یا ارحم الراحمین وَ انتَ خیرُ الرازقین» بعد 10 بار صلوات بفرستذ و سپس به سجده رود و بگوید:«ربنا اغفِرلنا وَأرحمنا وَهَب لَنا مُلکاً لا یَنبَغی لِأحدٍ من بعدی انّک انت الوهّاب» (دو هزار و یک ختم ص 65)

خواص آیه 26 و 27 سوره آل عمران برای حاجت جلب محبت همسر و نامزد

در مورد خواص آیه 26 سوره آل عمران برای ناسازگار زن ومرد و خواص ایه قل اللهم مالک الملک، سوال کرده بودید که در پاسخ باید بگوییم حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمودند:

هر کس با ایمان را حاجتی باشد سر بر سجده نهد و آیات (26-27) سوره آل عمران را با نیت و توجه به خدا و معنی آن بخواند:

قُلِ اللَّهُمَّ مَالِکَ الْمُلْکِ تُؤْتِی الْمُلْکَ مَن تَشَاء وَتَنزِعُ الْمُلْکَ مِمَّن تَشَاء وَتُعِزُّ مَن تَشَاء وَتُذِلُّ مَن تَشَاء بِیَدِکَ الْخَیْرُ إِنَّکَ عَلَیَ کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ ﴿26﴾

تُولِجُ اللَّیْلَ فِی الْنَّهَارِ وَتُولِجُ النَّهَارَ فِی اللَّیْلِ وَتُخْرِجُ الْحَیَّ مِنَ الْمَیِّتِ وَتُخْرِجُ الَمَیَّتَ مِنَ الْحَیِّ وَتَرْزُقُ مَن تَشَاء بِغَیْرِ حِسَابٍ (27)

سپس این دعا را بخواند حاجتش به فضل خدا روا گردد:

یا الله یا الله یا الله انت الذی لا اله الا انت وحدکَ لا شریکَ لک، تَجَبَّرتَ مِن أن یکونَ لَکَ وَلَدٌ و تعالَیتَ عن أن یکونَ لکَ شریکٌ و تَعَظّمتَ عن أن یکون لکَ شبیهٌ و شُبهَةٌ و قهرتَ عن أن یکونَ لکَ ضدٌ و تکَرّمتَ من أن یکون لک وزیرٌ یا الله إقض حاجتی. (خواص آیات قرآن کریم ص35)

دعای بیقراری معشوق برای افزایش محبت زن و شوهر

خوابیدن روی بالشتی که دعای زیر در آن باشد موجب محبت و ازدیاد آن بین زن و شوهر می گردد.

بسم اللَّه الرحمن الرحیم ابراهیم خلیل اللَّه موسی کلیم اللَّه عیسی روح اللَّه محمّد حبیب اللَّه ورسول اللَّه. لو انزلنا هذا القران علی جبل لرایته خاشعاً متصدعا من خشیهاللَّه وتلک الامثال نضربها للنّاس لعلّهم یتفکرون.

اَ لَمْ نَشْرَحْ لَک صَدْرَک وَ وَضَعْنا عَنْک وِزْرَک الَّذِی اَنْقَضَ ظَهْرَک وَ رَفَعْنا لَک ذِکرَک فَاِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یسْراً اِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یسْراً.

والقیت فلان بن فلان

(نام شوهر و پدرش نوشته شود)

الی فلانه بنت فلانه

(نام زن و مادرش نوشته شود)

صالحا دایماش کما القیت بین ادم وحوّا وبین یوسف وزلیخا وبین موسی وصفورا وبین محمّد صلی الله علیه و اله وخدیجه الکبری وبین علی وفاطمه الزهراء صلوات اللَّه علیهم اجمعین واصلح بینهما اصلاحا فیه ابداً صمداً معاجلات. (مجمع الدعوات الکبیر)

هر کس با ایمان آیه را « یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اصْبِرُواْ وَصَابِرُواْ وَرَابِطُواْ وَاتَّقُواْ اللّهَ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُونَ ﴿200﴾

به نان جو یا گندم با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و به زن ناسازگار دهد ناسازگاری زن زایل شود. (خواص آیات قرآن کریم ص44)

جذب معشوق با دعای حاجت عجیب و مشکل گشا

به عنوان دعای بازگشت معشوق میتوانید این دعای حاجت را نیز استفاده کنید.

اگر کسی به نیت قضای حاجت دو رکعت نماز بخواند و در هر رکعت 19 مرتبه بسم الله الرحمن الرحیم بگوید و بعد از ان سوره حمد را تلاوت نماید و بعد از تمام شدن نماز 786 مرتبه آیه بسم الله الرحمن الرحیم را بگوید هر حاجتی داشته باشد برآورده خواهد شد. انشاءالله. (قرآن درمانی روحی و جسمی 67به نقل از شمس المعارف الکبری)

جهت ایجاد محبت معشوق میان زن و شوهر

امام جعفرصادق علیه السلام می فرمایند:

اگر کسی با ایمان، سوره مبارکه نساء را به جهت موافقت زن و شوهر با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن و با حال وضو بخواند مقصود حاصل شود و زن و شوهر به هم مهربان گردند. (خواص آیات قرآن کریم ص45)

دعای جذب معشوق برای ایجاد محبت دوباره همسر

اگر کسی سوره مبارکه یوسف را با نیت خالص و توجه به خدا و معنی ان بنویسد و در جامه پاک بپیچد و با خود دارد (بین او و همسرش) الفت پیدا شود. (خواص آیات قران کریم ص92)

دعای بیقراری همسر از قرآن

درمورد سوره‌ای از قرآن برای رسیدن به معشوق و دلتنگی شدید و فوری همسر، بسیار پرسیده بودید که میتوان گفت علاوه بر آنچه تا این بخش از مطلب گفته شد میتوانید از روش زیر هم استفاده کنید.

جهت برآورده شدن حاجات 12 هزار مرتبه آیه 62 سوره نمل «امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء» را بخواند که در همان هفته اول مقصود حاصل می گردد. (زادالمعاد، ص500)

دعای سریع الاجابه برای بیقراری معشوق از راه دور و علاقمند کردن

برای علاقه مند ساخت شخصی به خود بطوریکه یک ساعت بی او تحمل نداشته باشد این آیات را به طعامی خوانده و به او بخوراند.

بسم الله الرحمن الرحیم، ان لا تعلوا علیّ و اتونی مسلمین» «لو لا ان ربطنا علی قبلها لتکون من المومنین (درمان با قرآن، ص68)

دعای نوشتنی برای بیقرار کردن معشوق و افزایش محبت زوجین

سوره زمر، دیگر سوره قرآن برای جذب محبت معشوق و افزایش علاقه بین زن و شوهر است که در این مورد امام صادق علیه السلام فرموده اند:

هر کس سوره زمر را بنویسد و به بازویش ببندد یا در رختخوابش بگذارد هر کس که با او ارتباطی دارد از او به نیکی یاد کرده و سپاسگزار او خواهد بودو هیچ کس با او دیدار نمی کند مگر اینکه او را دوستش دارد و هیچ کسی غیبت او را نخواهد کرد. (تفسیرالبرهان، ج4، ص691)

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: