چند باور جالب از نشانه های اینکه همسرتان به فکر شماست

وقتی یکی را دوست دارید به دنبال راهی هستید که بدانید آن فرد به شما فکر می کند یا نه. علائم جالبی وجود دارد که می توانید بفهمید عشقتان به شما فکر می کند.

کدخبر : 17823
سایت سرگرمی روز :

گاهی اوقات برایمان پیش می آید که در فکری عمیق می شویم و به کسی فکر می کنیم که خیلی دوسش داریم. ممکن است این اتفاق در هر زمان از روز برای ما بیفتد اما این افکار حالات خاصی دارند اما به نظر شما آیا می توان فهمید که کسی در حال فکر کردن به ما است؟ همه ما گاهی اوقات این سوال را از خودمان پرسیده ایم و به دنبال راهی هستیم که بفهمیم آیا فلان شخص به ما فکر می کند یا خیر.

مدام فکر کردن به او

کاملاً طبیعی است که به کسی که دوستش داریم فکر کنیم. اگرچه گاهی اوقات ممکن است برایتان پیش بیاید که بدون هیچ دلیلی به کسی که دوستش دارید فکر می کنید.

شاید این فکر باعث ایجاد حس گیجی و سردرگمی در شما بشود که چرا چنین اتفاقی می افتد. اگر به دفعات زیاد و بدون نیت قبلی به کسی که دوسش دارید فکر می کنید و یاد او می افتید، علامت این است که او به شما فکر می کند.

رویا ساز در مورد او

یکی دیگر از علائمی که همسرتان به شما فکر می کند، این است که شما هنگام شب یاد او می افتید و در موردش رویا می سازید. هنگامی که شما دو نفر از لحاظ روحی به یکدیگر متصل باشید، وقتی یک نفر از شما به دیگری فکر کند، این فکر به سر شما هم می زند. همه ما از لحاظ انرژی به یکدیگر وصل هستیم زمانی که در مورد فردی رویا می سازیم، آن فرد هم در مورد ما رویاسازی می کند.

عطسه

در کشور های آسیایی مردم باور دارند هنگامی که کسی به آن ها فکر می کند، بینی شان خارش مداوم می گیرد و باعث می شود عطسه کنند. این یک باور در بین بعضی از مردم است و شاید بتوان آن را جزء علائم روانی دانست و گفت هنگامی که کسی به شما فکر می کند، شما عطسه تان می گیرد.

البته این موضوع را نباید با بیماری اشتباه بگیرید. پس اگر بیمار نیستید اما زیاد عطسه می کنید، می تواند نشان دهنده این باشد که شخصی به شما فکر می کند.

سکسکه

بله سکسکه هم معانی بسیار زیادی دارد و می تواند به دلیل پر خوری یا تند غذا خوردن اتفاق بیفتد یا عوارض جانبی یک دارو باشد اما بعضی از افراد بر این عقیده هستند که اگر تمامی علائم جسمی را کنار بگذاریم و روی ارتباط تمرکز کنیم، می توان گفت که گاهی اوقات نشان دهنده این است که همسرتان از راه دور به شما فکر می کند.

لبخند روی صورت

همه ما اکثر اوقات لبخند می زنیم و این یک عادت خوب است که جذابیت ما را افزایش داده و نشان می دهد که ما فرد شادی هستیم . اگر چه گاهی اوقات زمانی که یک لبخند پهن و گشاده بدون هیچ دلیل خاصی روی صورت دارید، می تواند نشان دهنده این باشد که همسرتان به شما فکر می کند. پس به لبخندهایتان دقت کنید.

احساس کنید که به شما فکر می کند

شاید برایتان عجیب باشد و به دنبال پاسخ این سوال هستید که آیا آن شخص هم به شما فکر می کند یا خیر. بهتر است که این جا به احساس و حس ششم خود رجوع کنید. همان طور که بالاتر هم گفتیم، هنگامی که شما کسی را دوست داشته باشید، از لحاظ روحی به او وصل می شوید بنابراین هنگامی که ناگهان فکر می کنید شریک روحی تان در فکر شما است، پس بدانید که این یکی از قویترین علائمی است که او به شما فکر می کند.

تمایل به نزدیک شدن به او

هنگامی که عاشق می شوید، قطعاً دوست دارید در کنار شخصی باشید که دوستش دارید . البته این موضوع همیشه امکان پذیر نیست، مخصوصاً زمانی که به دلیلی از همسرتان دور افتاده باشید اما گاهی اوقات یک ارتباط سریع را احساس می کنید.

در بعضی از موارد شما تمایل بسیار بالایی دارید که در کنار آن شخص باشید. اگر چنین حسی را داشتید، می تواند نشان دهنده این باشد که آن شخص هم اکنون به شما فکر می کند.

حس لمس فیزیولوژیکی

از کجا بفهمیم که کسی به ما فکر می کند؟ زیرا نه صدایش را می شنویم و نه او را لمس می کنیم. هنگامی که شخصی به شما فکر می کند و آن شخص همسرتان هم هست، بدون این که در کنارتان حضور فیزیکی داشته باشد، حضورش را در کنار خود حس می کنید. فرقی ندارد چه زمانی باشد و در حال انجام چه کاری باشید ؛ حتی ممکن است وسط یک جلسه کاری این احساس به شما دست بدهد.

حس لمس فیزیولوژیکی

ما نمی توانیم همیشه خوشحال باشیم و روحیه ما مدام تغییر می کند. اگر احساس کردید که شادی درونی ناگهان در قلب تان ایجاد شد، بدانید علامت این است که همسرتان به شما فکر می کند.

احساس انرژی مثبت در اطراف

ذهن ما قادر است بین انرژی مثبت و منفی در حرکت باشد ؛ حتی زمانی که دو نفر از یکدیگر دور هستند و انرژی آن ها را به یکدیگر وصل می کند بنابراین هنگامی که انرژی مثبت زیادی را در اطراف خود احساس می کنید، بدانید علامت این است که همسر یا نامزدتان به شما فکر می کند.

سیخ شدن موی بدن

سیخ شدن موی بدن یک علامت احساسی بسیار قوی است. هنگامی که یک روز نرمال و طبیعی دارید و ناگهان احساس می کنید که موی بدن تان سیخ شده است ، یکی از قوی ترین علائمی است که نشان می دهد همسرتان از راه دور به شما فکر می کند و زمانی این اتفاق می افتد که شما دو نفر از لحاظ روحی به یکدیگر وصل باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: