میخوای چشم سومت رو فعال کنی؟ | این مطلب بهت کمک میکنه به راحتی چشم سومت رو فعال و آگاه کنی

در این مطلب در مورد چگونگی باز کردن چشم سوم و روش‌های آن، نکات خوب و کاربردی را یاد می‌گیرید؛ با ما همراه باشید.

کدخبر : 16178
سایت سرگرمی روز :

در ابتدا بهتر است بدانید که چشم سوم یکی از هفت چاکرای اصلی بدن است که میان دو ابرو شما قرار دارد. در صورتی که چشم سوم شما فعال باشد دارای شهودی قدرتمند هستید.

چشم سوم یا چشم ذهنی یک مفهوم از شاخه متافیزیک‌ می‌باشد که از گذشته مورد توجه بسیاری از فرهنگ قرار گرفته شده است؛ در این مقاله ما سعی بر این داری تا شما را با مفهوم واقعی چشم ذهنی آشنا کنیم و جواب این سؤال که چشم سوم چیست را به طور دقیق و کامل برای شما عزیزان شرح دهیم؛ همچنین در این مطالب به شما عزیزان آموزش فعال کردن چشم سوم را می‌دهد و به شما می‌گوییم که چگونه می‌توانید تست باز بودن چشم سوم را انجام دهید.

هشدار: قبل از شروع شرح مطالب لازم است نکاتی را برای شما عزیزان شرح دهیم،‌ از شما خواهشمندیم که این نکات را جدی بگیرید، فعال کردن چشم سوم امری غیرقابل بازگشت می‌باشد این موضوع بدین معنا است که شما بعد از رسیدن به این درک دیگر راه برگشتی نخواهید داشت از این رو بهتر است در مورد تصمیم خود بیشتر فکر کنید، همچنین مطالعه این مطالب ممکن چراغی را در ضمیر ناخودآگاه شما روشن کند که بدون اطلاع خودتان وارد این حالت شوید، از این رو اگر تصمیم جدی در مورد بالا بردن اطلاعات خود در مورد چشم سوم دارید؛ با ما همراه باشید.

چشم سوم چیست؟

در همین ابتدا لازم است دید شما را نسبت به چشم سوم تغییر دهیم، با یک جستجوی ساده و یا عکس‌های همین مقاله در مورد چشم سوم با لیست بلند بالایی از نمادهای چشم ذهنی روبرو می‌شوید که این نماد بدین شکل است که شما در میان دو ابروی خود یک چشم دیگر دارید، اما به نظر شما این امر المانی منطقی و ممکن است؟!!! خیر این عکس‌ها تنها یک نماد یا سمبل از چشم سوم می‌باشد و در واقعیت به طور فیزیکی چنین امری ممکن نیست و وجود ندارد.

اما ممکن است برای شما سؤال پیش بیاید که چشم سوم دقیقا کجای ذهن ما وجود دارد؟‌ در جواب این سؤال می‌توان گفت چشم ذهنی از لحاظ فیزیکی وابسته به غده‌ای به نام غده صنوبری یا pineal gland می‌باشد که با فعال شدن این غده در ذهن شما باعث می‌شود شما احساسات فرازمینی را درک کنید.

احساسات بعد از فعال شدن چشم سوم شامل چه مواردی می‌باشد؟

این احساسات شامل حالت‌های خاصی می‌باشد که شما بسیار از دیگر انسان‌های متمایز می‌کند، شما با فعال کردن این غده می‌توانید به راحتی از آینده‌ی پیش روی خود مطلع شوید، به عنوان مثال شما متوجه این موضوع خواهید شد که چه کسانی قرار است وارد زندگی شما شوند، و همچنین جذب عشق با فعال شدن این غده صورت می‌گیرد.

البته می‌بایست به این نکته اشاره کرد که برای جذب راه‌های ساده‌تری هم وجود دارد که ما در مقاله قانون جذب عشق در کمترین زمان ممکن به طور کامل این موضوع را و فوت و فن‌های خاص جذب عشق را برای شما عزیزان شرح داده‌ایم.

احساس بعدی که شما عزیزان بعد از فعال کردن چشم سوم می‌توانید درک کنید قدرت تله پاتی می‌باشد، شما با این قدرت می‌توانید به راحتی با افراد دیگر تله پاتی برقرار کنید، بدین صورت که با قدرت ذهن خود می‌توانید پیام مدنظر خود را از طریق تله پاتی به فرد مورد نظر خود ارسال کنید؛ این دو مورد تنها گوشه‌ای از احساسات و قدرت‌هایی می‌باشد که شما بعد از فعال کردن چشم سوم به این قدرت‌ها دست پیدا خواهید کرد.

با این تفاسیر می‌توان نتیجه گرفت که چشم سوم می‌تواند بر مرکز خلاقیت و ضمیر ناخودآگاه تأثیرات خاص خود را بگذارد و موجب پیشرفت فعالیت این بخش از مغز شما شود؛ این قسمت از مغز شما خاطرات و ترس‌های گذشته که حتی می‌تواند ریشه در کودکی شما داشته باشد را بر روی همدیگه انبار کرده است؛ از این رو به شکل ساده می‌توان گفت تمام فعالیت‌های چشم سوم شما وابسته به سمت راست مغز شما می‌باشد دقیقا همان‌جایی که مرکز خلاقیت و ضمیر ناخودآگاه شما آنجا شکل می‌گیرد.

۳ روش تضمینی فعال کردن چشم سوم

حال که با معنی و مفاهیم چشم سوم به طور کامل آشنا شدید وقت آن رسیده ۳ روش بسیار تأثیرگذار و تضمینی را برای شما عزیزان شرح دهیم تا با کمک گرفتن از بروزترین متدهای دنیا به این قدرت جذاب دست پیدا کنید.

قبل از شروع این نکته را یادآور شوم که فعال سازی چشم سوم ممکن از عواقب غیرقابل پیش بینی را برای شما به وجود بیاورد، از این رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال جذب خواسته‌ها و رسیدن آرامش عمیق می‌باشید از حالت آلفا برای این امر استفاده کنید، به دلیل اینکه این حالت ذهن شما را برای چند ثانیه به عمیق‌ترین حس آرامش می‌برد و برای عملی کردن قانون جذب بسیار مفید است.

از این رو ما در تیم راز موفقیت با مدیریت استاد جولایی اقدام به کامل‌ترین دوره‌ای کردیم که قدرت ذهن‌تان را تقویت می‌کند تا بتوانید با کمک گرفتن از قانون جذب خواسته‌های خود را تبدیل به داشته‌هایتان کنید.

  •     روش اول؛ محبوب‌ترین روش فعال کردن چشم سوم

این روش یکی از محبوب‌ترین روش‌ها در میان افرادی می‌باشد که تمایل به باز کردن چشم ذهنی خود دارند می‌باشد، همچنین این روش در میان افرادی که به این قدرت دست پیدا کردند هم محبوبیت بسیار بالایی دارد؛ زیرا این روش سریعترین راه برای باز شدن چشم سوم می‌شود اما انجام این روش می‌بایست به صورت پیوسته باشد که زمانی که می‌بایست برای این کار اختصاص دهید را برای شما عزیزان در ادامه بازگو خواهیم کرد.

انجام سریعترین راه برای باز شدن چشم سوم بدین صورت می‌باشد که در ابتدا می‌بایست محیطی را برای خود فراهم کنید که غنی از سکوت و آرامش باشد؛ و همچنین معیارهایی که ممکن است ذهن شما را در روند انجام این تکنیک مختل کند را از آن محیط پاکسازی کنید.

برای انجام این کار شما تنها نیاز به یک شمع دارید که تفاوتی ندارد چه نوع شمعی باشد؛ در محیطی که برای خود فراهم کرده‌اید شمع را روشن کنید و برای مدت زمان ۵ تا ۱۰ دقیقه نگاه خود را به شعله شمع گره بزنید.

در طول انجام این کار نفس عمیق بکشید و سعی کنید ذهن خود را خالی از هرگونه فکر و خیال کنید این امر به این دلیل می‌باشد که شما می‌بایست فرکانس ذهنی خود را به پایین‌ترین حد ممکن برسانید تا بتوانید به نتیجه‌ی دلخواه خود دست پیدا کنید.

نکته: در طول این روند و رسیدن به پاین‌ترین حد فرکانس ممکن است فکر و خیال‌هایی در ذهن شما ریشه بزند؛ اما این نکته را در ذهن داشته باشید که این اتفاق کاملا امر طبیعی‌ای می‌باشد؛ اصلا هدف از انجام این کار دقیقا خالی کردن افکار و ذهنیت شما می‌باشد، از این رو اگر در طول این مدت ذهن شما منحرف شد اصلا نگران نباشید و ناامید نشوید و تنها سعی کنید که در طول این مدت این افکار را از ذهن خود تخلیه کنید.

نفس عمیق در این روند بسیار مهم می‌باشد در تمام طول این ۵ تا ۱۰ دقیقه تنفس منظم را انجام به این دلیل که تنفس شما ارتباط مستقیم با فرکانس‌های ذهنی شما دارد از این اگر تنفس خود را کنترل کنید رسیدن به پایین‌ترین فرکانس ذهنی بسیار راحت‌تر می‌شود.

در طول این کار بگذارید افکارهای مختلف از ذهن شما عبور کنند و بعد این مدت چشمان خود را ببنید و تمام تمرکز خود را بر روی نقطه میان پیشانی خود بگذارید و سعی کنید با چشمان بسته با آن نقطه نگاه کنید؛ این کار می‌بایست به مدت چند هفته به صورت متداوم تکرار شود تا به نتیجه دلخواه برسد، از این رو نباید در طول انجام این کار نا امید شوید؛ این روش سریعترین راه برای باز شدن چشم سوم می‌باشد پس به آن اعتماد کنید و به راهتان ادامه دهید.

  •     روش دوم؛ از انگشتان خود کمک بگیرید

یکی دیگر از روش هایی که بسیار موثر می‌باشد کمک گرفتن از انگشتان خود برای فعال کردن چشم سوم است؛ در این روش شما می‌بایست انگشت اشاره خود را بر روی ناحیه بین دو ابرو قرار دهید و به آرامی آن ناحیه در جهت خلاق عقربه‌های ساعت ماساژ دهید؛ این کار باعث فعال شدن چاکراه ششم شما می‌شود؛ این روش باعث می‌شود با فعال شدن این چاکرا ارتباط میان آجنا با غده صنوبری فعال شود.

نکته: چاکرا ششم یا آجنا مرکز انرژی در بدن ما است که مسئول شهود، تخیل، فکر و خودآگاهی است؛ این چاکرا در میان پیشانی دقیقا بالای چشم‌ها وجود دارد و ارتباط مستقیم با غده صنوبری دارد.

  •     سومین روش موثر و تضمینی

یکی دیگر از روش‌های فعال کردن چشم ذهنی بهره‌گیری از این روش می‌باشد که بسیار موثر است؛ در این روش شما می‌بایست یک محیط غنی از سکوت و آرامش را برگزینید و همانند روش اول آن محیط را پاکسازی کنید؛ در یک جای مناسب نشسته و شروع به انجام تنفسی عمیق کنید.

تست فعال بودن چشم سوم

تنفس شما می‌بایست به این شکل باشد که به مدت ۴ ثانیه عمل دم را از طریق بینی انجام دهید و بعد ۷ ثانیه نفس خود را حبس کنید و ۸ ثانیه عمل بازدم را انجام دهید؛ ۲ بار در روز به مدت ۲ دقیقه می‌بایست به مدت چند هفته این کار را به طور منظم انجام دهید؛ این کار باعث می‌شود فرکانس ذهنی شما به پایین‌ترین نقطه ممکن برسد.

تست باز بودن چشم سوم و یک نکته حیاتی

یکی از نکاتی که پیروی از آن می‌تواند به شما در طول این مسیر کمک شایانی کند استفاده از رنگ‌های بنفش و آبی در اطراف فعالیت‌های روزانه شما می‌باشد؛ این رنگ‌ها به طور مستقیم بر روی چشم سوم شما موثر خواهد بود، همچنین این المان‌ها رنگ‌های تعیین شده چاکرا ششم می‌باشد و علائم باز بودن چشم سوم را در شما به وجود می‌آورد؛ اگر بعد از گذشت چند هفته از انجام این مراحل قصد دارید عمل تست باز بودن چشم سوم را انجام دهید کافی است علائم باز شدن چشم سوم مانند تله پاتی، آینده نگری و… را زیر ذره‌بین ببرید.

در تست باز بودن چشم سوم می‌بایست تا حد زیادی حساسیت به خرج بدهید و علائم باز بودن چشم سوم را به دقیق‌ترین شکل ممکن برررسی کنید تا در نهایت متوجه این موضوع شوید که تست باز بودن چشم سوم شما مثبت بوده است یا خیر؛ پس در این روند به تنها نکته‌ای که می‌بایست توجه کنید این است که علائم باز شدن چشم سوم را در خود مشاهده می‌کنید یا خیر.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: