ریختن یک قطره از این روغن داخل بینی برای موهای شما معجزه میکند | 120 سال بدون موی سفید

در طب سنتی هندی دارو هایی از طریق بینی وارد بدن می شوند، که تاثیرات فوقوالعاده و باور نکردنی بر روی سلامت جسم و روح دارد.

کدخبر : 7765
سایت سرگرمی روز :

در طب سنتی هندی دارو هایی از طریق بینی وارد بدن می شوند، که تاثیرات فوقوالعاده و باور نکردنی بر روی سلامت جسم و روح دارد.

درمان سفیدی زودرس موها

روغنهای مورد استفاده در درمان ناسیا تأثیر مثبتی بر سیستم وریدی و عصبی دارد و انسداد کانال ها را برطرف می کند در نتیجه، تأثیر زیادی بر سفید شدن موها و کیفیت آن به طور کلی دارد.

درمان بی خوابی

بی خوابی اغلب با داروهای آرام بخش درمان می شود اما ناسیا روش طبیعی دیگری برای درمان این مشکل ارائه می دهد. محققان می گویند این کار در ایجاد یک خواب با کیفیت موثر است. بیمارانی که در بیدار ماندن هنگام رانندگی یا انجام فعالیتهای اجتماعی در طول روز مشکل داشتند، با استفاده از این درمان به طرز قابل توجهی بهبود یافتند.

درمان استرس و اضطراب

ناسیا برای درمان اضطراب، تنش عضلانی و استرس بسیار موثر است. ذهن و بدن به هم متصل هستند و در واقع رابطه ای مستقیم با هم دارند، ناسیا (درمان بینی) با به آرامش رساندن بدن به درمان اضطراب کمک می کند و خلق و خو و درک شما را بهبود می بخشد.

درمان سینوزیت مزمن

تغییر شیوه زندگی و افزایش آلودگی ها می توانند بر سلامتی ما تأثیر منفی بگذارند. بر اساس یک مطالعه میدانی بیماران پس از درمان با ناسیا علائم و نشانه های سینوزیت خود را تسکین یافته دیدند. اشعه ایکس نتایج بسیار قابل توجهی را در هر دو سینوس پیشانی این افراد نشان داد.

درمان آلرژی

در افرادی که دارای آلرژی و حساسیت هایی هستند پس از درمان ناسیا، یک لایه محافظ به عنوان یک مانع در سطح مخاط بینی شان ایجاد می شود بنابراین مواد حساسیت زا دیگر با سلول های بینی آن ها تماس پیدا نمی کنند و در نتیجه علائم حساسیت را برای این افراد ایجاد نمی کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • ناشناس
  0

  لطفا عکس یا فیلم از گیای که معرفی میکنید پخش کنید شاید خودمون داشته بلشیم۵،مرسی

 • ناشناس
  0

  کدوم دارو دقیقا نفهمیدم اسم داروچیست

 • ناشناس
  0

  لطفا بگید کدام دارو منظورتان هست در این متن

 • فرح
  1

  نام روغن برده نشده بود لطفاً نام روغن را بگید

 • ناشناس
  0

  لطفا نامدارو رو بگید